14 stycznia kolejna Konferencja Naukowa z serii Bezpieczeństwo Pacjenta

Zapraszamy wszystkich na II Międzynarodową, VII Ogólnopolską Interdyscyplinarną Konferencję Naukową: Bezpieczeństwo Pacjenta. Tym razem będzie ona dotyczyła komunikacji w zespole terapeutycznym. Zaplanowane zostały następujące sesje: komunikacja w zespołach terapeutycznych, przykłady dobrych praktyk z systemu ochrony zdrowia, przykłady spoza systemu ochrony zdrowia, sesja plakatowa (studencka). Zaproszonymi prelegentami są praktycy związani z medycyną, ale i nie tylko. Będzie można usłyszeć np. zarówno o zespołach terapeutycznych w praktyce klinicznej, komunikacji w zespole terapeutycznym bloku operacyjnego, jak i o komunikacji w zespole lotniczym, czy w sporcie.

Termin: 14 stycznia 2022 r. godz. 10:00.
Miejsce: forma online - dzień wcześniej podamy specjalny link do transmisji wydarzenia.

Rejestracja udziału biernego: https://forms.gle/3k8vpnqp7xSJm6cKA

SESJA STUDENCKA

Termin zgłaszania prac: 8.01.2022 r.

PROGRAM KONFERENCJI

ZAPIS SPOTKANIA NA YOUTUBE