Evidence Based Medicine tematem przewodnim kolejnej konferencji z cyklu Bezpieczeństwo Pacjenta

Interdyscyplinarna konferencja naukowa z cyklu Bezpieczeństwo Pacjenta już na stałe wpisała się w kalendarz organizowanych przez nasz Zakład wydarzeń. Nie może jej zabraknąć także w tym roku, mimo że sytuacja związana z pandemią COVID-19 istotnie wpłynie na jej formę. Tym razem zaplanowaliśmy spotkanie online.

Będzie to I międzynarodowa i VI ogólnopolska konferencja, a jej temat przewodni to evidence based medicine (EBM).
Razem z Zakładem Rozwoju Pielęgniarstwa, Nauk Społecznych i Medycznych WUM zapraszamy 28 listopada (sobota) o godz. 10:00. Jest nam niezmiernie miło, że w tym roku grono organizatorów poszerzy także Zakład Pielęgniarstwa Klinicznego WUM.

Naszym gościem w tym roku będzie prof. Tarja Kvist z University of Eastern Finland - ekspert Evidence-Based Nursing, naukowiec i dydaktyk.

Konferencja będzie transmitowana.

LINK DO TRANSMISJI: YT

bp

Do udziału w wydarzeniu zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką bezpieczeństwa pacjenta, zarówno profesjonalistów pracujących w systemie ochrony zdrowia, jak i studentów. Podobnie do lat poprzednich, w tym roku zaplanowana została sesja plakatowa. Już teraz zapraszamy do nadsyłania swoich prac. Konferencja odbędzie się w języku polskim, natomiast streszczenia prosimy o podsyłanie w języku polskim i angielskim.

REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ:

Bierne uczestnictwo

Czynne uczestnictwo - praca poglądowa

Czynne uczestnictwo - praca oryginalna

Plakaty - praca poglądowa

Plakaty - praca oryginalna

Po przesłaniu streszczenia plakatu najlepsze prace zostaną wstępnie zakwalifikowane do udziału w sesji. Informacja o zaakceptowaniu wystąpienia zostanie przesłana drogą mailową do dnia 22.11.2020
wraz ze szczegółową instrukcją stworzenia plakatu w wersji elektronicznej (format ppt).

Organizatorzy zastrzegają prawo do wybrania plakatów spełniających wszystkie wymagania jakościowe.

Udział jest bezpłatny. Dla zainteresowanych uczestników – certyfikaty uczestnictwa. Ponadto planujemy wydanie monografii pokonferencyjnej (nadsyłanie prac do 30 kwietnia 2021 r. [zmiana!]).

ZAPRASZAMY DO DOŁĄCZENIA DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU!

bp

Bezpieczeństwo Pacjenta Program

PATRONATEM HONOROWYM konferencję objęli:

• Jego Magnificencja Rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, prof. dr hab. n. med. Zbigniew Gaciong,
  • Prorektor ds. Nauki i Transferu Technologii, Warszawski Uniwersytet Medyczny,  prof. dr hab. n. med. Piotr Pruszczyk,
  • Przewodniczący Rady Dyscypliny Nauk o Zdrowiu, Warszawski Uniwersytet Medyczny, prof. dr hab. n. med. Andrzej Deptała,
  • Wojewoda Mazowiecki,
  • Marszałek Województwa Mazowieckiego,
  • Prezydent Warszawy,
  • Naczelna Izba Lekarska,
  • Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie,
  • Rzecznik Praw Pacjenta,
  • Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia,
  • Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji,
  • Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych,
  • Warszawska Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych.

PATRONI MEDIALNI:

Wkrótce podamy program wydarzenia.