Kolejne sukcesy. Nasz Zakład na 8. pozycji rankingowej wśród jednostek WUM i na 1. wśród jednostek Wydziału Nauk o Zdrowiu

Kilka dni temu opublikowany został ranking jednostek naszej Uczelni. Ocenianym kryterium była liczba i jakość publikacji naukowych, a udostępnione zestawienie ostatecznie obejmuje ponad sto podmiotów. Jest nam miło poinformować, że Zakład Ekonomiki Zdrowia i Prawa Medycznego zajął 8. pozycję rankingową wśród wszystkich jednostek WUM i… 1. wśród jednostek Wydziału Nauk o Zdrowiu!

To jednak nie koniec sukcesów. Kierownik Zakładu, prof. dr hab. n. med. i n. zdr.  Aleksandra Czerw, znalazła się wśród 100 liderów naukowych 2018-2021 - 35. pozycja wśród wszystkich naukowców WUM i 3. wśród Wydziału Nauk o Zdrowiu.

Cieszy nas fakt, że wysiłki Kierownik Zakładu oraz wszystkich pracowników są widoczne w takich publikacjach.