Konferencja Naukowo–Szkoleniowa: Interdyscyplinarny Wymiar Zdrowia i Choroby

Zapraszamy na Konferencję Naukowo–Szkoleniową pt. „Interdyscyplinarny Wymiar Zdrowia i Choroby”, która odbędzie się w dniach 24–25 czerwca 2021 roku, online, w godzinach 9:00-16:00.

Inicjatywa ta, dofinansowana przez Ministerstwo Nauki w ramach programów Społeczna Odpowiedzialność Nauki oraz Doskonała Nauka ma na celu integrację środowiska akademickiego z członkami zespołu interdyscyplinarnego placówek ochrony zdrowia w Polsce w celu wymiany poglądów oraz prezentacji wyników badań w obszarach związanych z problematyką konferencji.

W programie konferencji przewiduje się sesje tematyczne:

• postępy w medycynie,
  • wyzwania dla zespołu interdyscyplinarnego,
  • zachowania zdrowotne społeczeństwa – badania i praktyka,
  • pacjent przewlekle chory i osoby starsze wyzwaniem dla profesjonalistów
  • i opiekunów,
  • rozwój praktyki i nowe standardy praktyki w okresie zagrożenia epidemiologicznego,
  • moderowana Sesja Posterowa – multimedialna,
  • Sesja Studenckich Kół Naukowych,
  • Sesja Doktorantów.

Wydarzenie skupi profesjonalistów różnych dziedzin opieki nad zdrowiem i w chorobie: pielęgniarki, położne, lekarzy, fizjoterapeutów, psychologów, ratowników medycznych, farmaceutów, dietetyków, osoby duchowne, opiekunów medycznych i przedstawicieli organizacji pacjenckich.

Organizatorzy:

• Zakład Rozwoju Pielęgniarstwa Nauk Społecznych i Medycznych,
  • Zakład Ekonomiki Zdrowia i Prawa Medycznego,
  • Katedra Rozwoju Pielęgniarstwa Uniwersytet Medyczny w Lublinie,
  • Warszawska Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych.